Energia, pole kwantowe i symfonia układu nerwowego
"Twoje ciało nie jest oddzielone od ciała wszechświata, ponieważ na poziomie mechaniki kwantowej nie ma jasno sprecyzowanych granic. Jesteś drgającym ruchem, falą, prądem, zawirowaniem, miejscowym zaburzeniem większego pola kwantowego. 

(...)

Wyposażeni jesteśmy w system nerwowy zdolny uświadomić nam informację i energię naszego własnego pola kwantowego, ale również - ponieważ świadomość ludzka jest dzięki temu cudownemu systemowi nieograniczenie plastyczna (...).

W zamyśle przyrody wszystko jest współzależnie i wzajemnie powiązane. Świstak wygrzebuje się z nory i wiemy, że nadchodzi. Ptaki odlatują w określonym kierunku o określonej pordze roku. Przyroda jest symfonią. A tę symfonię układa się rozpisuje w ciszy, w polu świadomości, u podłoża stworzenia.

Ludzkie ciało jest kolejnym dobrym przykłądem tej symfonii. Pojedyncza komórka w ciele człowieka wykonuje około sześciu trylionów czynności na sekundę i zarazem musi wiedzieć, co w tym czasie robią pozostałe komórki."

                                                                 Siedem Duchowych Praw Sukcesu, D. Chopra


Łukasz Murawski

Biegający już od ponad dekady, triatlonujący dopiero od blisko połowy tego czasu, trener przygotowania motorycznego/masażysta, ciągle szukający odpowiedzi na nowe pytania odnośnie funkcjonowania ciała człowieka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza