• Kolejny bieg charytatywny - gorąco zapraszam...    Od poprzednich Mikołajek minął już rok. Niby rzecz logiczna, jednak ten okolicznościowy 6 grudnia pojawia się jakby coraz szybciej. Te dwanaście miesięcy przyspiesza za każdym razem kiedy liczba wiosen na karku przybywa. Ehhh...może i dobrze, bo wtedy pojawia się kolejna szansa by pomóc kolejnemu człowiekowi w potrzebie. Ten rok stoi pod znakiem Miłosza Pietrusińskiego.


    Wykorzystując te mikołajkowe okoliczności z przyjemnością zatem chciałbym zaprosić na akcję charytatywną - biegową oczywiście - jak to przystało na zwolenników tej wspaniałej formy ruchu (przyszłego stowarzyszenia) "Run to thanks JPII". Piękna przygoda z "biegrzymki" do Watykanu połączyła Nas tak bardzo, że te Nasze inspiracje co roku 6 grudnia chcemy przelać w serca mieszkańców Brodnicy i każdego miłego, przyjezdnego gościa. Wspaniała szansa dedykowania przebiegniętych kilometrów dla chorego na glejaka nerwu wzrokowego chłopca rozpocznie się od 9.00 przy Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy. Do 15.00 każdy kilometr trasy (pętla 1 km i 0,5 km po okolicznym Parku Jana Pawła II) pokonany z humorem i w świątecznej, biegowej atmosferze z pewnością pokaże rodzicom, że nie pozostają sami w walce o zdrowie swojego dziecka. Przy okazji możemy ze swoimi pociechami obejrzeć pokazy kickboxingu klubu Zamek Kurzętnik, wozów strażackich, zjeść dobrą gorącą zupę i uczestniczyć w licytacji i konkursach oraz wielu innych atrakcjach. Jeżeli wyrazicie chęć będziecie mogli wesprzeć walkę rodziców wpłacając parę złotych na poczet rehabilitacji i dojazdów do ośrodków szpitalnych.

    Serdecznie zapraszam. Ja też tam będę i oczywiście z przyjemnością podzielę się tą fajną atmosferą biegowego święta służącemu wyższym celom. Jeżeli chcecie być na bieżąco z drugim już Charytatywnym Biegiem Mikołąjkowym zajrzyjcie na jego FB (tutaj)


  • 0 Comments:

    Prześlij komentarz