• Co to jest Spinning?

  zdj. remplus.pl
  W związku z rozpoczynającym się od 2 września nowym sezonem fitness w Fitness Club Seven zapraszam wszystkich na swoje (i nie tylko) zajęcia Spinning (r). Poniżej krótki opis co to właściwie jest i dlaczego jest tak fajne zarówno dla amatora, jak i nawet trenującego sportowca (biegacza :-).

   Zajęcia Spinning(r) to idealnie wyważone połączenie aktywności fizycznej, duchowej i nowego stylu życia, który z pewnością również pochłonie Ciebie. Przyjdź i przekonaj się Sam!!!

  Od lat 80-tych zeszłego wieku program Spinning(r) wymyślony przez kolarza-pasjonata Johny'ego G., rozpowszechnił się w ponad 80 krajach światach i prowadzony jest przez ponad 100 tys. profesjonalnie przeszkolonych instruktorów. Również w Fitness Club Seven. To tu podczas tych 45-minutowych zajęć na specjalnie przystosowanych rowerach stacjonarnych przy motywacyjnej muzyce i sugestiach instruktora możesz przeżyć moc niezapomnianych wrażeń.

   Niezależnie od wyboru rodzaju zajęć poczujesz nieograniczone możliwości płynące z każdej kolejnej jazdy. Możesz wybrać spośród:

  - endurance - spokojniejsza w zakresie tętna 65-75 %HR max, polecana początkującym, poprawiająca wydolność tlenową oraz zdolność do długotrwałych wysiłków, jak i przygotowująca do kolejnych intensywniejszych wyzwań, idealna także w doskonaleniu techniki jazdy;

  strength - trudniejsza w zakresie tętna 75-85 %HRmax, sugerowana chcącym poprawić wytrzymałość siłową całego aparatu ruchu, pokonując kolejne wzniesienia przy dużym obciążeniu zdecydowanie wzmacniasz psychikę i osiągasz nowe bariery fizjologiczne Twojego organizmu;

  - interval - trudność w zależności od zajęć, zakres tętna 65-92 %HRmax, tutaj przeżyjesz submaksymalny wysiłek godny wyścigu Tour de France lub być może spokojny interwał siłowy, możliwości zajęć z racji sporego zakresu tętna praktycznie nieograniczone;

  - recovery - typowa jazda regeneracyjna przy tętnie poniżej 65 %HR max, jeżeli jesteś przemęczony innymi zajęciami fitness idealna do aktywnego wypoczynku przy odprężającej muzyce i często również relaksującej wizualizacji.

  Poznaj przyjemność uczestnictwa w zajęciach Spinning (r) razem w grupie (do 12 osób) z innymi uczestnikami poszczególnych jazd. To tu bez najmniejszego cienia rywalizacji z kimkolwiek, poza samym Sobą, będziesz mógł się odprężyć, spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję fizyczną w wybranym przez Ciebie kierunku, ćwiczyć hart ducha i poznać wielu podobnych zapaleńców aktywności fizycznej, a przy okazji wchłoniesz nowy zdrowszy styl życia chroniący przed chorobami cywilizacyjnymi i dający niewyczerpane źródło energii.

  Czekam na Ciebie w Fitness Club Seven w Brodnicy (tu mój grafik jazd).
 • 0 Comments:

  Prześlij komentarz