• Dycha Wazówny

  zdj. www.wikipedia.pl
  Wiedząc o organizowanym w niedalekiej przyszłości w Brodnicy fajnym biegu, jako skromny lokalny biegowy animator www, postanowiłem przysłużyć się brodnickiemu bieganiu :-p i o tym wspomnieć. Na Biegu Napoleońskim w Szabdzie/k. Brodnicy ktoś mówił mi, żebym o tym napisał. Poprosiłem o logografikę i adres strony. Niestety do tej pory nic do mnie nie dotarło i nie mogę zaprezentować tego szerzej. Stąd mogę tylko słowami zaprosić 21 lipca na Dychę Anny Wazówny. Czasu jest jeszcze sporo i z łatwością można się dobrze przygotować. A przy głośnym dopingu brodniczan, praktycznie debiutujących w tego typu zdarzeniu, powinno być fajnie. Sam jestem ciekaw jak to wszystko wypadnie. W końcu to także debiut organizatorów. Oczywiście trzymam kciuki i gorąco zachęcam do startu.
  Tego dnia organizowane jest wiele biegów, więc dlaczego warto wystartować w Brodnicy?

  Płaska, (powinna być) szybka trasa z urokliwym startem i metą. O ile dobrze przeanalizowałem mapkę nie kojarzę jakichś górek i zwalniaczy na trasie. Chcesz pobiec dobry rezultat - zapraszam.

  Debiut organizatorów. W wielu przypadkach oznacza to wielkie przygotowania i dobrą organizację, bo jeżeli raz zawiedziesz następnym razem nikt Ci nie uwierzy.

  Niskie wpisowe. Dziesięć złotych przekazane na charytatywny cel. Przyjemne z pożytecznym jak sam widzisz.

  Gorący doping. Bieg organizowany jest w trakcie obchodów Dni Brodnicy, więc powinno być sporo kibiców i doping pozwalający zmotywować się do fajnego startu.

  Zresztą sam oceń... link do strony biegu na portalu biegowym.

  Ja może doczekam się jakichś informacji od organizatorów i tej obiecanej logografiki. Niech promują bieg na lokalnych stronach www ;-) - w końcu za jakiś czas zaglądać tu będą tysiące regionalnych biegaczy.
 • 0 Comments:

  Prześlij komentarz